Specjalista ds. handlu zagranicznego

Stanowisko: Specjalista ds. handlu zagranicznego

Miejsce pracy: Sułkowice
Główne obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych,
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów, spotkania z klientami, prezentacja oferty produktowej,

    przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków zgodnie ze standardami firmy,
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,

    planowanie i udział w międzynarodowych targach branżowych,
  • monitorowanie rynku i aktywności konkurencji na podległych rynkach,

    realizacja budżetu zamówień.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziany handel zagraniczny)
  • warunek konieczny: biegła znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego, dodatkowo znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie średniozaawansowanym
  • dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych poza granice kraju
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • dokładność i precyzja w pracy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia / kursy)

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji poprzez formularz. lub dostarczenie podania o pracę na adres:
KUŹNIA Sułkowice S.A., ul. 1-Maja 70, 32-440 Sułkowice
(tel. 12 / 37-28-717 - Dział Kadr)

Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się tylko z wybranymi wstępnie osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w dokumentacji aplikacyjnej:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)”.