Poszukujemy kowala

Stanowisko: KOWAL

Miejsce pracy: Sułkowice
Główne obowiązki:

  • obsługa młota kuźniczego sterowanego numerycznie lub konwencjonalnego młota kuźniczego
  • przezbrajanie młota kuźniczego (ustawianie matryc)
  • kontrola(wzrokowa) wykonanych elementów zgodnie dokumentacją techniczną
  • odpowiedzialność za terminowe oraz dobre jakościowo wykonywanie przydzielonych zadań
  • czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych młotów, maszyn, urządzeń i przyrządów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe  o kierunku metalowym
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
  • dokładność i precyzja w pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia / kursy)

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji poprzez formularz.
Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się tylko z wybranymi wstępnie osobami.