Katalog – Odkuwki matrycowe i złącza budowlane

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ SĄ ODKUWKI Posiadamy 130-letnie doświadczenie w produkcji odkuwek matrycowych i swobodnie kutych. Oferujemy Państwu odkuwki o masie do 10kg i wymiarach do 200 mm szerokości (średnicy) i 500 mm długości.

Katalog wyrobów na 2022-2023

Przedstawiamy katalog  z wyrobami Kuźnia Sułkowice S.A.. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i usługami zawartymi w katalogu i na stronie internetowej.

Więcej szczegółów odnośnie oferty można uzyskać po przesłaniu zapytania do naszej firm lub poprzez kontakt z działem handlowym.

Katalog złącz

Kuźnia Sułkowice – firma o tradycjach od 1887 r. jest największym producentem kutych złącz budowlanych w Europie. Oferujemy szeroki asortyment złącz budowlanych tj. złącza krzyżowe i obrotowe, złącza udarowe, łączniki rurowe oraz pełny asortyment złącz redukcyjnych krzyżowych i obrotowych.

Certyfikaty

Nowoczesny park maszynowy, doświadczenie pracowników oraz bardzo dobra organizacja i kontrola produkcji gwarantują doskonałą jakość odkuwek. Nasza firma poddawana jest także regularnemu nadzorowi zewnętrznemu. Certyfikaty do pobrania.